Підвісний елегантний світильник який нагадує пірʼя

- Нет в наличии
- Код: D2040
3 925 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Така модель подарує вам відчуття затишку завдяки теплому світлу Модель доступна у двох у двох розмірах: 42х20 см та 62х30
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 0.7 |
| Длина | 45 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Максимальная высота | 145 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 25 см |
| Мощность, Вт | 7 w |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 58х15х33 см |
| Світлова температура | 3000К |
| Серия | D 2040 |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Монтажна планка та трос |
| Ширина | 20 |
- Цена: 3 925 ₴









