Дизайнерський настінний світильник у латунному каркасі

-15%
- В наличии
- Код: W313
2 395 ₴
2 035,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дизайнерська модель настінного світильника у латунному каркасі може бути у двох варіаціях: із одним кріпленням та відкритим плафоном або із кріпленням у двох точках та закритим плафоном
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 22 см |
| Длина | 55 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Количество ламп | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 20 см |
| Тип | B |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 20 |
- Цена: 2 035,75 ₴










