Підвісна люстра-кільце на 27 ламп в флористичних мотивах

- В наличии
- Код: H687/27 WT
5 985 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тренд в природніх мотивах Сучасна люстра-кільце в корпусі білого кольору в флористичних мотивах на 27/36/45 плафон пелюстку Люстру на 27 ламп рекомендуємо на площу до 18 м кВ
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый матовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 4.5 |
| Длина | 78 |
| Диаметр кольца | 40 см |
| Цвет корпуса | Белый |
| Количество ламп | 27 |
| Максимальная высота | 100 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір плафона | 9 см |
| Розмір упаковки | 64х64х27 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | H 686 WT |
| Тип | B |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G4 |
| Ширина | 78 |
- Цена: 5 985 ₴






