Ніжна люстра у формі кільця на 45 пелюсток в золотистому корпусі

- Нет в наличии
- Код: H687/45 GD
6 825 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тренд в природніх мотивах Сучасна люстра-кільце в корпусі золотистого кольору в флористичних мотивах на 27/36/45/63 плафони-пелюстки Люстру на 45 ламп рекомендуємо на площу до 30 м кВ
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый матовый |
| Цвет | Золотистый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 6 |
| Длина | 110 |
| Диаметр кольца | 60 см |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Количество ламп | 45 |
| Максимальная высота | 105 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір плафона | 9 см |
| Розмір упаковки | 92х92х32 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | H 686 GD |
| Тип | C |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G4 |
| Ширина | 110 |
- Цена: 6 825 ₴










