Підвісна люстра на 36 плафонів в золотистому корпусі

- В наличии
- Код: H687/36 GD
6 715 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тренд в природніх мотивах Сучасна люстра-кільце в корпусі золотистого кольору в флористичних мотивах на 27/36/45 плафон пелюстку Люстру на 36 ламп рекомендуємо на площу до 25 м кВ
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый матовый |
| Цвет | Золотистый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 4.8 |
| Длина | 95 |
| Диаметр кольца | 54 см |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Количество ламп | 36 |
| Максимальная высота | 105 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір плафона | 9 см |
| Розмір упаковки | 86х86х32 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | H 686 GD |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G4 |
| Ширина | 95 |
- Цена: 6 715 ₴







