Мінімалістична підвісна люстра у білому каркасі

- Нет в наличии
- Код: SG-31 WT
4 595 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Модель доступна у двох розмірах: 90 та 120 см А також у двох кольорах корпусу: чорний та білий
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 120 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Максимальная высота | 210 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 20 см |
| Мощность, Вт | 26 w |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | SG 31 |
| Тип | B |
| Тип крепежа | Монтажна планка та трос |
- Цена: 4 595 ₴



