Каскадна стельова люстра на 36 плафонів в білому кольорі

- В наличии
- Код: H686/36 C WT
6 075 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стельова каскадна листова люстра, що представлена в трьох розмірах та трьох кольорах корпусу Модель в білому/чорному/золотистому кольорі корпусу доступна з скляним прозорим, білим матовим плафоном та плафоном кольору графіт на 27/36 або 45 ламп
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Золотистый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 4 |
| Высота | 45 |
| Длина | 85 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Цвет плафона | Графіт |
| Количество ламп | 36 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір плафона | 9 см |
| Розмір упаковки | 50х40х37 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | H 686 WT |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G4 |
| Ширина | 85 |
- Цена: 6 075 ₴




