Сучасна каскадна листова люстра в білому кольорі на 27 ламп

- В наличии
- Код: H686/27 WT
4 455 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасна каскадна листова люстра, що складається з гілок, на кінчиках яких розміщені сяючі пелюстки Завдяки декільком розмірам світильника, його блискуча краса може прикрасити як великі, так і менші площі кімнат Люстра доступна на 27 та 36 пелюсток-плафонів
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 3.5 |
| Длина | 70 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Цвет плафона | Графіт |
| Количество ламп | 27 |
| Максимальная высота | 110 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 50 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір плафона | 9 см |
| Розмір упаковки | 40х40х37 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | H 686 WT |
| Тип | C |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G4 |
| Ширина | 70 |
- Цена: 4 455 ₴





