Сучасна підвісна люстра-дерево в чорному кольорі на 36 ламп

- Нет в наличии
- Код: H686/36 BK
6 195 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасна каскадна листова люстра, що складається з гілок, на кінчиках яких розміщені сяючі пелюстки Завдяки декільком розмірам світильника, його блискуча краса може прикрасити як великі, так і менші площі кімнат Люстра доступна на 27, 36 та 45 пелюсток-плафонів
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 3.7 |
| Длина | 80 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет плафона | Графіт |
| Количество ламп | 36 |
| Максимальная высота | 140 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 70 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір плафона | 9 см |
| Розмір упаковки | 50х40х37 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | H 686 BK |
| Тип | C |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G4 |
| Ширина | 80 |
- Цена: 6 195 ₴



