Стельовий LED світильник чорного кольору

-25%
- В наличии
- Код: DE34/8 BK
6 075 ₴
4 556,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стельовий світлодіодний світильник в корпусі метал срібного,чорного та золотого кольору на 8 плафонів Ріжок з плафоном має рухливий механізм, що може повертатись на 360° Вбудовані світлодіоди на три колірних режими роботи: теплий, холодний, нейтральний колірний режим Рекомендуємо на площу 14-18 м Кв
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 2 |
| Высота | 12 |
| Длина | 85 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність пульта д/у | Немає |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 7 см |
| Розмір упаковки | 51х20х15 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | DE 34/8 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 85 |
- Цена: 4 556,25 ₴







