Круглий світильник на 9 плафонів у скандинавському стилі

- В наличии
- Код: K08/9 SGD
6 585 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія світильників з прозорими плафонами бульбашками, в яких вбудовані світлодіоди наче гірлянди у формі кільця на 9 плафонів та у видовженій формі корпусу на 8 плафонів. Світлодіоди на три колірних режими роботи: 4000К, 5000K, 4000+5000K. Діаметр металевого кільця - 44 см, загальний діаметр люстри із плафонами - 65 см. Потужність 45 Вт, оптимально на площу до 20 м кВ.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 65 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Максимальная высота | 110 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 35 см |
| Мощность, Вт | 45 |
| Розмір монтажної планки | 20 см |
| Розмір плафона | 14 см |
| Світлова температура | 4000К+5000К |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 65 |
- Цена: 6 585 ₴





