Стильна стельова люстра на 4 плафони в чорному корпусі

- В наличии
- Код: K19/4 BK
1 945 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильна стельова люстра на 4 або 6 плафонів у корпусі метал чорного кольору. В основі корпусу вбудований додатковий світлодіодний елемент потужністю 6Вт, який має нейтральне денне світло 4000К.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 63 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 4 |
| Максимальная высота | 50 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір плафона | 14 см |
| Серия | K 19 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для кухні |
| Форма | Круг |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 63 |
- Цена: 1 945 ₴






