Мінімалістичне бра в золотому кольорі з білим плафоном

- Нет в наличии
- Код: G115A/1 SGD
1 595 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мінімалістичний настінний світильник в корпусі метал золотого кольору з білим матовим плафоном
| Основные | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый матовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 0.5 |
| Відступ від стіни | 15 см |
| Длина | 48 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Количество ламп | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 11 см |
| Розмір упаковки | 35х35х19 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 30 |
- Цена: 1 595 ₴




