Декоративні підвісні світильники Seagull bird

- Нет в наличии
- Код: DE11
1 895 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Декоративні підвісні світильники у формі птаха-чайки Оригінально виглядать в комплекті з декількох світильників Такі підвіси можна використовувати в якості декоративного освітлення, або як підсвітку для конкретної зони Тип А - опущені крильця (120*380) Тип В - підняті крильця (120*390)
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 3 |
| Длина | 38 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Кількість в коробці (шт) | 5 |
| Максимальная высота | 160 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 12 см |
| Мощность, Вт | 2 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 55х55х30 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 8 |
- Цена: 1 895 ₴










