Підвісний дизайнерський світильник з об’ємними кулями плафонами

- Нет в наличии
- Код: D049/3
6 565 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія дизайнерських підвісних світильників, що складається з двох моделей з білими об’ємними кулями плафонами, які розміщені на вертикальному корпусі В плафонах вбудований світлодіод, колірний режим 4000К
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый матовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 3 |
| Длина | 80 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 200 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 85 см |
| Мощность, Вт | 10 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 20 см |
| Розмір упаковки | 95х34х34 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | D 049/3 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 20 |
- Цена: 6 565 ₴



