Вишуканий світильник в формі кільця з підсвіткою на 2 метелики

-25%
- В наличии
- Код: C1201-2
4 355 ₴
3 266,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вишуканий підвісний світильник в формі кільця з підсвіткою на 2 метелики Такий світильник стане чудовим елементом декору або в якості додаткової підсвітки
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 1.1 |
| Высота | 37 |
| Длина | 33 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Максимальная высота | 95 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 45 см |
| Мощность, Вт | 25 |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір упаковки | 42х37х25 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | D 1201 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 33 |
- Цена: 3 266,25 ₴









