Серія підвісних світильників в ніжному відтінку плафону графіт

- В наличии
- Код: AA392 BK
2 045 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія ніжних підвісних світильників в двох м’яких відтінках плафону та двох розмірах: 13 см та 25 см
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 1.7 |
| Діаметр плафону | 13 см |
| Цвет корпуса | Хром |
| Цвет плафона | Графіт |
| Максимальная высота | 170 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 50х33х33 см |
| Серия | AA 392 |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 13 |
- Цена: 2 045 ₴




