Підвісний світлодіодний світильник у видовженій формі

- Нет в наличии
- Код: AA234 GD
5 875 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Нова модель підвісного світильника у видовженій формі Світильник буде чудово виглядати над столом в обідній зоні або в офісному приміщенні Конструкція складається з лінійного джерела світла з вбудованими світлодіодами, металевого корпусу золотого кольору, а також фурнітури з еко-шкіри коричневого кольору
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Коричневый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 1.9 |
| Длина | 115 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Максимальная высота | 185 см |
| Материал корпуса | Пластик |
| Минимальная высота | 20 см |
| Мощность, Вт | 20 |
| Розмір монтажної планки | 30 см |
| Розмір упаковки | 122х26х10 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Тип | B |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 4 |
- Цена: 5 875 ₴










