Бра у видовженому корпусі, на якому розмістились два метелики

-20%
- В наличии
- Код: B1201-2
3 815 ₴
3 052 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бра у видовженому корпусі, на якому розмістились два мініатюрних метелики, крильця яких виготовлені з органічного скла (акрилу)
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 0.8 |
| Відступ від стіни | 15 см |
| Длина | 58 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Мощность, Вт | 17 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 42х31х23 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | D 1201 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 32 |
- Цена: 3 052 ₴






