Світильник з метеликами із вбудованими світлодіодами

- Нет в наличии
- Код: D1201-2
4 275 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія вишуканих підвісних світлодіодних світильників з метеликами, які наповнять вашу кімнату теплом та затишком
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 1 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Максимальная высота | 55 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 32 см |
| Мощность, Вт | 17 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 39х35х19 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | D 1201 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 30 |
- Цена: 4 275 ₴




