Чорна LED люстра на 8 прозорих плафонів із вбудованими світлодіодами

- В наличии
- Код: K26/8 BK
4 135 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стельова LED люстра з прозорими плафонами, в яких вбудовані світлодіоди у вигляді «світлячків». Колірний режим світлодіодів - 4000 К (нейтральне денне світло). Ця серія люстр доступна на 6 або 8 плафонів у двох кольорах корпусу: латунь або чорний.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Прозрачный |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Высота | 35 |
| Длина | 77 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Металл |
| Мощность, Вт | 35 |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | K 26 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 77 |
- Цена: 4 135 ₴






