Підвісний/стельовий світильник з білими плафонами

- В наличии
- Код: AOC9/3 GD
2 195 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісний світильник в корпусі метал кольору латунь з мінімалістичними білими матовими плафонами
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый матовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 45 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Количество ламп | 3 |
| Максимальная высота | 150 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 47 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір упаковки | 51х31х20 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 45 |
- Цена: 2 195 ₴










