Дизайнерська LED люстра з фактурним склом у золотому каркасі

-20%
- В наличии
- Код: SA42-800 GD
12 225 ₴
9 780 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дизайнерська LED люстра з фактурним склом з фурнітурою хром Модель доступна у двох кольорах каркасу: золото або хром А також у двох розмірах: 60 см та 80 см
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Диаметр | 80 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 3.7 |
| Высота | 11 |
| Длина | 80 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Количество ламп | 4 |
| Максимальная высота | 120 см |
| Минимальная высота | 15 см |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Розмір упаковки | 45х45х18 см |
| Серия | SA 42 |
| Тип | B |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 80 |
- Цена: 9 780 ₴






