Підвісна люстра у видовженному корпусі з монетками

- Нет в наличии
- Код: MD6014-L1000
14 345 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасна модель підвісного світильника, що створена завдяки густим монетками з алюмінію в золотому або хромованому кольорі корпусу Рекомендуємо на площу до 25 м кВ (без додаткових джерел світла)
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 6 |
| Длина | 100 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Количество ламп | 13 |
| Максимальная высота | 140 см |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Минимальная высота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір упаковки | 111х62х34.5 |
| Серия | MD 6012 |
| Тип | B |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 47 |
- Цена: 14 345 ₴







