Сучасна люстра з густими монетками в золотому кольорі корпусу

-15%
- В наличии
- Код: MD6012-600 GD
9 895 ₴
8 410,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасна модель підвісного світильника, що створена завдяки густим монетками з алюмінію в золотому кольорі корпусу Модель є в двох розмірах в заокругленій формі: 65 см та 85 см, а також у видовженій - 100 см Рекомендуємо 65 см на площу до 18 м кВ, 85 см до 22 м кВ (без додаткових джерел світла)
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Диаметр | 60 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 4.6 |
| Высота | 20 |
| Длина | 65 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Количество ламп | 8 |
| Максимальная высота | 120 см |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Минимальная высота | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір упаковки | 61х61х25 см |
| Серия | MD 6012 |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 65 |
- Цена: 8 410,75 ₴





