Сучасний підвісний світильник з пластинами з матового та прозорого скла

- Нет в наличии
- Код: Y28/600 GD
15 965 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасний підвісний світильник в золотистому кольорі корпусу діаметром 60 см з каскадними пластинами з матового та прозорого скла В серії до люстри є бра
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Золотистый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 8 |
| Высота | 40 |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Количество ламп | 10 |
| Максимальная высота | 130 см |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Минимальная высота | 45 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір упаковки | 65х65х35 см |
| Серия | Y 28 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 60 |
- Цена: 15 965 ₴




