Розкішна видовжена люстра в хромі з скляними підвісами

- Нет в наличии
- Код: MD9005-1200 CH OVAL
25 995 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Форма люстри складається з органічних форм, в яких непропорційні та нерівномірні лінії створюють сукупність ексклюзивних та унікальних композицій, заснованих на елементах природи
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 13 |
| Высота | 45 |
| Длина | 120 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Количество ламп | 12 |
| Максимальная высота | 185 см |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Минимальная высота | 55 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір упаковки | 155х65х40 см |
| Серия | MD 9005 |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
- Цена: 25 995 ₴







