Люстра в стилі Серпента в золотистому корпусі

- Нет в наличии
- Код: MD9005 GD
26 540 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Концепція дизайну світильника формується з трьох складових: натхнення природою, органічність форм, та натуральної досконалості Люстра в золотистому корпусі представлена у двох діаметрах : 80 см та 100 см, а також у видовженому корпусі довжиною 150 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Золотистый |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 100 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 9.5 |
| Высота | 40 |
| Длина | 100 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Количество ламп | 10 |
| Максимальная высота | 185 см |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Минимальная высота | 45 см |
| Розмір упаковки | 102х102х42 см |
| Серия | MD 9005 |
| Тип | B |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 100 |
- Цена: 26 540 ₴






