Підвісний світильник в золотистому корпусі з пластинами з комбінованого скла

-15%
- В наличии
- Код: Y09/L600 GD
8 415 ₴
7 152,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія світильників в золотистому кольорі корпусу з каскадними пластинами з янтарного та прозорого скла: - діаметром 60/80 см - бра
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Золотистый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 8 |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Колір кришталю | Янтарний |
| Количество ламп | 10 |
| Максимальная высота | 130 см |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Минимальная высота | 45 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір упаковки | 86х86х35 см |
| Серия | Y 09 GD |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 60 |
- Цена: 7 152,75 ₴






