Бра в срібному кольорі з комбінованими пластинами

-15%
- В наличии
- Код: YG28 CH
2 395 ₴
2 035,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія світильників в золотистому або срібному кольорі корпусу з каскадними пластинами з янтарного та прозорого скла: - діаметром 60/80 см - в видовженому корпусі 120 см - бра
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Золотистый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 1.5 |
| Відступ від стіни | 25 см |
| Длина | 30 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Колір кришталю | Янтарний |
| Количество ламп | 3 |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 45х30х30 см |
| Серия | Y 09 CH |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 45 |
- Цена: 2 035,75 ₴



