Видовжений світильник в срібному кольорі з каскадними пластинами

-15%
- В наличии
- Код: Y08/L1200 CH
12 315 ₴
10 467,80 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія світильників в золотистому або срібному кольорі корпусу з каскадними пластинами з янтарного та прозорого скла: - діаметром 60/80 см - в видовженому корпусі 120см - бра
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Золотистый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 15 |
| Длина | 120 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Колір кришталю | Янтарний |
| Количество ламп | 12 |
| Максимальная высота | 160 см |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Минимальная высота | 45 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір упаковки | 150х65х35 см |
| Серия | Y 09 CH |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 50 |
- Цена: 10 467,80 ₴



