Підвісна люстра з імітацією флористичних мотивів в корпусі срібного кольору

- Нет в наличии
- Код: MD9086 CH
9 775 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасна підвісна люстра, з серії світильників з імітацією флористичних мотивів, в корпусі золотого або срібного кольору з видовженими підвісними гілочками, на яких розміщені скляні матові монетки Рекомендуємо на площу до 22 м кВ
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 11 |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Количество ламп | 9 |
| Максимальная высота | 195 см |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Минимальная высота | 55 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір упаковки | 61х61х25 см |
| Серия | 701 CH |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 60 |
- Цена: 9 775 ₴









