Підвісна люстра з корпусом у вигляді коріння дерева з каскадними пластинами

- Нет в наличии
- Код: MD6005 GD
20 605 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасна модель підвісного світильника у заокругленому корпусі золотистого кольору у вигляді коріння дерева з каскадними пластинами з матового скла Модель доступна в двох діаметрах : 60 см та 80 см Рекомендуємо 60 см на площу до 16-22 м Кв,80 см до 25 м Кв
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Золотистый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 12.5 |
| Длина | 80 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Количество ламп | 10 |
| Максимальная высота | 195 см |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Минимальная высота | 55 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір упаковки | 61х61х25 см |
| Тип | B |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 80 |
- Цена: 20 605 ₴










