Видовжена підвісна люстра на три білих плафони

- Нет в наличии
- Код: Y8856-3
2 445 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мінімалістична, видовжена підвісна модель на три білих плафони, що розмістились в золотистій металевій чаші
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый матовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 2 |
| Высота | 55 |
| Длина | 127 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір упаковки | 91х29х17 см |
| Тип крепежа | Металевий трос |
| Цоколь | G9 |
- Цена: 2 445 ₴









