Стельова люстра на 6 видовжених плафонів янтар або графіт

-20%
- В наличии
- Код: YG8003/6B GR
3 885 ₴
3 108 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія світильників на 6/4/2 лампи з видовженим плафоном двох кольорів: графіт та янтар З стельової основи виходить три ріжки по 2 плафони, що не з’єднуються між собою
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 2 |
| Длина | 80 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Цвет плафона | Графіт |
| Количество ламп | 6 |
| Максимальная высота | 35 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір плафона | 20 см |
| Розмір упаковки | 54х34х18 см |
| Серия | YG 8003 |
| Тип | B |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 80 |
- Цена: 3 108 ₴



