Підвісний світильник з прозорим плафоном кулею з флористичними мотивами

-15%
- В наличии
- Код: AT51-200
2 385 ₴
2 027,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Святковий підвісний світильник з прозорим плафоном кулею, всередині якого розміщена витинанка з флористичними мотивами з тонкого, гнучкого металу
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Прозрачный |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 5 |
| Длина | 20 |
| Діаметр плафону | 20 см |
| Кількість в коробці (шт) | 5 |
| Максимальная высота | 200 см |
| Минимальная высота | 28 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 73х50х27 см |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 20 |
- Цена: 2 027,25 ₴










