Стельова люстра на 24 плафони білого кольору Mantra

- В наличии
- Код: D8001-24 WT
10 055 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія світильників-реплік від іспанських дизайнерів Mantra Це мінімалістичний стиль з асиметрією форм Різні напрямки ліній, різна висота, різноспрямована подача світла безліччю яскравих мініатюрних плафончиків Серія складається зі стельової люстри на 24 плафони, та бра на 8 плафонів в двох кольорах корпусу : білий та чорний
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 2.8 |
| Высота | 35 |
| Длина | 68 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Количество ламп | 24 |
| Материал корпуса | Металл |
| Мощность, Вт | 27 |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір плафона | 4 см |
| Розмір упаковки | 58х58х23 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | D 8001 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 68 |
- Цена: 10 055 ₴




