Бра на 8 плафонів в чорному корпусі Mantra

- В наличии
- Код: D8001-8 BK
3 375 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія світильників-реплік від іспанських дизайнерів Mantra Це мінімалістичний стиль з асиметрією форм Різні напрямки ліній, різна висота, різноспрямована подача світла безліччю яскравих мініатюрних плафончиків Серія складається зі стельової люстри на 24 плафони, та бра на 8 плафонів в двох кольорах корпусу : білий та чорний
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 0.9 |
| Відступ від стіни | 9 см |
| Длина | 46 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 8 |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Мощность, Вт | 13 |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 5 см |
| Розмір упаковки | 51х34х14 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | D 8001 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 42 |
- Цена: 3 375 ₴







