Люстра в корпусі метал кольору латунь з прозорими скляними дисками

- Нет в наличии
- Код: MD2003
7 825 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вишукана модель в корпусі метал кольору латунь з прозорими скляними дисками, що мають унікальний, довершений вигляд В серії представлені люстра в двох розмірах: на 4 лампи (цоколь G9), на 6 ламп (цоколь Е14) та бра
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 5 |
| Высота | 46 |
| Длина | 40 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Количество ламп | 4 |
| Максимальная высота | 56 см |
| Минимальная высота | 46 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 43х43х43 см |
| Серия | MD 2003 |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 40 |
- Цена: 7 825 ₴









