Бра з прозорими скляними дисками

- Нет в наличии
- Код: MB2003-2
3 325 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вишукана модель в корпусі метал кольору латунь з прозорими скляними дисками, що мають унікальний, довершений вигляд В серії представлені люстра та бра
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 1.8 |
| Відступ від стіни | 20 см |
| Длина | 33 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Количество ламп | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 22x9 см |
| Розмір упаковки | 45х35х18 см |
| Серия | MD 2003 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 31 |
- Цена: 3 325 ₴





