Бра у формі ріжка в дерев’яному корпусі зі скляним матовим плафоном

- Нет в наличии
- Код: WNO302/1
1 895 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Краса в простоті Для прихильників скандинавського стилю пропонуємо мінімалістичне бра у формі ріжка в дерев’яному корпусі зі скляним матовим плафоном
| Основные | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый матовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 0.8 |
| Відступ від стіни | 17 см |
| Длина | 35 |
| Количество ламп | 1 |
| Материал корпуса | Дерево |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 18х5 см |
| Розмір плафона | 27 см |
| Розмір упаковки | 38х31х22 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 13 |
- Цена: 1 895 ₴







