Бра з основою з натурального дуба

- Нет в наличии
- Код: WNO301/1
1 265 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бра матиме гарний вигляд у сучасних інтер'єрах Основа освітлювального приладу виготовлена з натурального дерева (дуба), а плафон - з матового білого скла.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый матовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 1 |
| Відступ від стіни | 15 см |
| Длина | 16 |
| Количество ламп | 1 |
| Материал корпуса | Дерево |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 13х10 см |
| Розмір плафона | 20х10 см |
| Розмір упаковки | 26х25х16 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 22 |
- Цена: 1 265 ₴









