Дизайнерська люстра із прозорими скляними пластинами

-25%
- В наличии
- Код: D1522-600
13 355 ₴
10 016,20 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Модель доступна у трьох розмірах: 60 см, 80 см та 100 см
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Диаметр | 60 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 7 |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Бронзовый |
| Количество ламп | 10 |
| Максимальная высота | 145 см |
| Минимальная высота | 73 см |
| Розмір монтажної планки | 8 см |
| Розмір упаковки | 104х104х12 см |
| Серия | d 1522 |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Стельова основа |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 60 |
- Цена: 10 016,20 ₴










