Біла люстра із поворотними гілочками на 9 плафонів

-10%
- В наличии
- Код: K21/9 WT+CL new
4 565 ₴
4 108,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасна модель стельової плафонної люстри доступна у комплектації на 9 (діаметр 98 см) та 12 (діаметр 115 см) плафонів у білому металевому корпусі із латунною фурнітурою. Перевагою цієї моделі є поворотні ріжки (гілочки з плафонами), що дозволяє модифікувати люстру під потреби приміщення.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Прозрачный |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 98 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Цвет фурнитуры | латунь |
| Количество ламп | 9 |
| Максимальная высота | 55 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Серия | K21 WT |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 98 |
- Цена: 4 108,50 ₴






