Підвісний світильник з кришталевими камінчиками в золотому корпусі

- Нет в наличии
- Код: JU03
3 385 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розкішний підвісний світильник , що рясно оздоблений кришталевими камінчиками з «павутинкою» в золотому корпусі Особливістю світильника є вбудовані світлодіоди на 3 колірних режими (тепле-нейтральне-холодне світло )
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 0.5 |
| Длина | 17 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Максимальная высота | 220 см |
| Минимальная высота | 26 см |
| Мощность, Вт | 4 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 31х31х10 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 12 |
- Цена: 3 385 ₴










