Підвісний видовжений світильник хром з скляними закрученими підвісами

-15%
- В наличии
- Код: MD9015-1200-15P CH
13 645 ₴
11 598,20 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велична та могутня! Справдня прикраса стелі Модель підвісного світильника в корпусі метал кольору хром з скляними видовженими підвісами закрученої форми Люстра представлена у заокругленій формі в діаметрі 60 см та 80 см, а також у видовженій формі довжиною 120 см
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 11 |
| Длина | 120 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Количество ламп | 13 |
| Максимальная высота | 170 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 50 см |
| Розмір монтажної планки | 20 см |
| Розмір упаковки | 120х60х28 см |
| Серия | MD 9014 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 40 |
- Цена: 11 598,20 ₴




