Підвісний світильник в кольорі хром з скляними закрученими підвісами

-15%
- В наличии
- Код: MD9014-600-8P CH
11 435 ₴
9 719,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велична та могутня! Справдня прикраса стелі Модель підвісного світильника в корпусі метал кольору хром з скляними видовженими підвісами закрученої форми Люстра представлена у заокругленій формі в діаметрі 60 см та 80 см, а також у видовженій формі довжиною 120 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цвет свечения | Белый-нейтральный/Теплый-желтый/Белый-холодный |
| Тип светильника | Подвесной |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 60 см |
| Ширина | 60 см |
| Диаметр | 60 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Материал корпуса | Металл |
| Цоколь | G9 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Количество ламп | 13 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип | А |
| Серия | MD 9014 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 61х61х25 см |
| Минимальная высота | 45 см |
| Максимальная высота | 170 см |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Вес (кг) | 11 |
| Форма | Круглый |
- Цена: 9 719,75 ₴




