Дизайнерське бра в чорному кольорі з кришталевими пластинами

-10%
- В наличии
- Код: MB2008 B
2 295 ₴
2 065,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розкішна серія люстр + бра в чорному кольорі корпусу з криштелевими видовженими камінчиками
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 1 |
| Відступ від стіни | 17 см |
| Длина | 23 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 20 см |
| Розмір упаковки | 31,6х29х22 см |
| Серия | MD 2008 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 18 |
- Цена: 2 065,50 ₴


