Люстра в чорному кольорі видовженого корпусу з видовженими камінчиками

-25%
- В наличии
- Код: MD2008-B L
10 905 ₴
8 178,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розкішна серія люстр + бра в чорному кольорі корпусу з криштелевими видовженими камінчиками Світильник є в двох діаметрах у заокругленій формі та у видовженій формі
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 7.8 |
| Длина | 85 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Количество ламп | 8 |
| Максимальная высота | 83 см |
| Минимальная высота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 53х6 см |
| Розмір упаковки | 88х48х21 см |
| Серия | MD 2008 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 38 |
- Цена: 8 178,75 ₴



