Каскадний підвісний світильник з кришталевими пластинами

- Нет в наличии
- Код: J1833-12
10 195 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Каскадний сучасний підвісний світильник з кришталевими видовженими пластинами в корпусі метал кольору латунь Рекомендуємо на площу 20-28 м кВ
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 15 |
| Длина | 65 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Количество ламп | 12 |
| Максимальная высота | 95 см |
| Минимальная высота | 55 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 85х40х21 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 65 |
- Цена: 10 195 ₴









